c

Betternet VPN Premium Apk – Full v5.11.0 İndir Zanti uygulaması, Android cihazlar ve masaüstü cihazlar için tasarlanmış, Wi-Fi ağına bağlı kişiler için bir Wi-Fia güvenlik kontrol ve izleme uygulamasıdır. Uygulama sayesinde Wi-Fi ağınıza bağlanan kişilerin hangi sitelere göz attığını, hangi görsellere baktıklarını, Google arama motorunda neleri aradıklarını, hangi platformlarda şifreleri girdiklerini kolayca görmenize olanak sağlar.

Yukarıda bahsettiğim gibi Wi-Fi güvenlik uygulaması olarak anılıyor. Zanti uygulamasının temel amacı, WIFI’nıza bağlı kişileri IP adresleriyle size göstermek ve güvenliğinizi kontrol altında tutmaktır. Uygulama sayesinde Wi-Fi’ye aynı anda kaç adet cihaz bağlı olduğunu görebiliyorsunuz, bu cihazların bloke edilmesi gibi bir çok özellik de sizlere sunuyor.

Zanti uygulaması sayesinde ağzınıza bağlanan kişileri istediğiniz herhangi bir web sitesine yönlendirebilir ya da yüklediğiniz herhangi bir görsel ile girdiğiniz her sitede o resmi görmek gibi özellikler de yapabilirsiniz. Bunu açıklarsak, kişi Instagram’a bir tarayıcı üzerinden girecekse, örneğin Instagram yazarken, bir web sitesi yazıyorsanız, sadece o sayfaya yönlendirecektir.

Görsel hedef yüklediğiniz görsel ise, yüklediğiniz görsel, diğer kişi hangi web adresine girerse girsin, web adreslerindeki resimlerde görünecektir. Bu durum karşınızdaki kişiyi hedef altında tutmanızı sağlar.

Uygulama çok profesyonel ve karmaşık bir arayüze sahip. Uygulamayı nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız ve öğrenmek istiyorsanız, YouTube üzerinden Vaganti kullanma videolarına kolayca erişebilirsiniz.

Ekran Görüntüsü

Durum: normal versiyon
Boyut: 20 MB
 
Bağlantılar
 

download_iconBetternet VPN Premium Apk – Full v5.11.0 İndir Makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz.