Canva v2.104.0 Premium APK indir

 

Canva v2.104.0 Premium APK indir Canva, tasarımı inanılmaz derecede kolay ve eğlenceli hale getirir! Profesyonel bir tasarımcı olmasanız bile işiniz, özel hayatınız ve eğlenceniz için çarpıcı tasarımlar yaratın!

 

İhtiyacınız olan şey fotoğraf kolajı, logo tasarımı ve logo oluşturucu, Instagram hikaye video oluşturucu, video düzenleyici, broşür oluşturucu, doğum günü davetiyesi olabilir; Canva’da tüm bu tasarımları ve daha fazlasını yapın. Canva’yı hem telefonunuzda hem de bilgisayarınızda kullanabilirsiniz, böylece tasarımınıza istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman devam edebilirsiniz.
Canva Nasıl Kullanılır?
1. Sıfırdan başlayın veya kullanıma hazır tasarımlarımızı kullanın
Boş tuvallerimizle bir tasarım oluşturun veya profesyonel tasarımcılar tarafından oluşturulan 60.000 ÜCRETSİZ şablonumuzdan birini kullanarak zaman kazanın.

 

2. Fotoğraflara metin ekleyin
Fotoğraflara kolayca alıntı veya birden fazla başlık ekleyin (ayrı bir yazma programına ihtiyacınız yoktur). Yazı tipini (500’den fazla seçeneğimiz var!), Boyutu, rengi, aralığı ve konumu değiştirin.

 

3. Mükemmel görseli kullanın
Mükemmel logoyu, posteri veya videoyu oluşturmak için galerinizden fotoğraf ve video yükleyin veya kitaplığımızdaki birinci sınıf fotoğraflar ve illüstrasyonlar arasından seçim yapın.

 

4. Görüntüleri profesyonelce düzenleyin
Fotoğrafları filtrelemek, parlaklığı değiştirmek, vinyet eklemek ve daha fazlası için ücretsiz resim düzenleyicimizi kullanın.

 

5. Tasarımınızı dünyaya gösterin
Tasarımlarınızı doğrudan Instagram, Whatsapp veya e-posta ile paylaşın veya cihazınıza kaydedin.

Ekran Görüntüsü

Durum: Premium versiyon
Boyut: 31 MB
 
Bağlantılar
 

download_iconCanva v2.104.0 Premium APK indir gönderimizi okuduğunuz için teşekkür ederiz.