Microsoft Office Full Versiyon – KMSpico indir

 

Microsoft Office Full Versiyon – KMSpico indir KMSpico Microsoft Office Lisans uygulaması , güvenli ve ücretsiz olarak lisanslayabileceğiniz bir uygulamadır. Virüssüz Windows aktivasyonu, ücretsiz Office aktivasyonu gibi özellikler vardır. Ücretsiz Programlar arasında en iyi Aktivasyon programıdır. Microsoft Office ve Windows işletim sisteminde aktif hale getirir. Windows 10 aktivasyon, Windows 7 aktivasyon, Windows 8 aktivasyon özelliklerine sahiptir. En İnternette Basit Ofis ve KOLAY, Windows Etkinleştirme özelliğine sahip Virüssüz bir yazılımdır.

Programın adını oluşturan KMS harfleri “Anahtar Yönetim Hizmeti” yani “Anahtar Yönetim Hizmeti” anlamına gelmektedir. Popüler Microsoft ürünlerini etkinleştirmek için geliştirilmiş güvenli bir araçtır. Hem 32bit hem de 64bit sistemlerle uyumludur.

Microsoft Office ücretsiz lisansı, masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızı oluşturduğu için virüs olarak algılayabilir. Lisans alabilmek için lütfen Windows güvenlik duvarını kapatıp kurun. Kurduktan sonra güvenlik duvarını tekrar etkinleştirebilirsiniz.

Özellikleri ve içeriği nelerdir?

Uygulama sayesinde Microsoft Word, Excel, powerpoint ve diğer tüm Microsoft Office ürünlerini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Zaman sınırı veya sınırlaması yoktur! Kurmak istediğinizi seçin ve kurulumu başlatın. Ücretsiz Microsoft Office ürünlerini hemen edinin.

Nasıl kurulur?

Aşağıda verdiğim linkten uygulamayı zip dosyasından klasöre çıkartınız veya zip dosyasını açıp içindeki uygulamayı çalıştırınız. Klasörü veya. getkmspico.com yazısını yapıştırın. Program açıldığı zaman sizden hangi Microsoft Office ürünlerini istediğinizi soracaktır. İstediğinizi seçebilirsiniz. Kurulumu başlattıktan sonra kurulum cihazınıza göre uzun sürebilir. Bu yüzden lütfen sabırlı olunuz. şifre bölümü. yazısını yapıştırın. Program açıldığı zaman sizden hangi Microsoft Office ürünlerini istediğinizi soracaktır. İstediğinizi seçebilirsiniz. Kurulumu başlattıktan sonra kurulum cihazınıza göre uzun sürebilir. Bu yüzden lütfen sabırlı olunuz.

Bu yöntem, Microsoft Office lisansı gibi sorularınızı kalıcı olarak çözebilir. Uygulamayı kurmadan önce güvenlik duvarını kapatmayı unutmayınız aksi takdirde virüs olarak algılar ve hata verir. Kurulum bittikten sonra tekrar etkinleştirebilirsiniz.

Bağlantılar;

download_iconMicrosoft Office Full Versiyon – KMSpico indir Makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz.