Mobogenie full APK indir

Mobogenie full APK indir Mobogenie, kullanıcıların kendi bilgisayarları üzerinden Android cihazlarına bağlanarak Android cihazlarındaki dosyaları görüntülemelerine ve düzenlemelerine olanak tanıyan kullanışlı bir yazılımdır.
Öncelikle Mobogenie bir bilgisayar programıdır. Ücretsiz Android uygulamalarının indirilmesine izin verir. Ne kadar pahalı olursa olsun, orada her şey bedava! Örneğin, 6 $ ‘lık Minecraft Pocket Edition mobogenie’de ücretsiz olarak mevcuttur. Şimdi Mobogenie’yi ayrıntılı olarak açıklamama izin verin. Ne yazık ki Mobogenie, yalnızca Android uygulamalarını ücretsiz indirmenize değil, aynı zamanda YouTube video duvar kağıtlarını ve şarkılarını Android ve iOS cihazınıza indirmenize de izin veren bir bilgisayar programıdır. Mobogenie sayesinde cihazınızı bilgisayarınızdan da kontrol edebilirsiniz! Tam
379818 başvuru ve 63150 oyun da yer alıyor ve bu sayı her geçen saat artıyor!
Nasıl kullanılır ?
 
Bir uygulama arıyorsanız, “Uygulamalar” ı tıklayın ve aradığınızı arama çubuğuna yazın.
Bir oyun arıyorsanız, “Oyunlar” a tıklayın ve aradığınızı yazın. İsterseniz uygulamalara da yazabilirsiniz ancak aradığınız oyunu yazarsanız daha hızlı görünecektir.
Bir youtube videosu indirmek istiyorsanız, YouTube metnine tıklayın, aradığınız videoyu arama çubuğuna yazın, istediğiniz videoyu seçin ve tıklayın. Ardından üst kısımdaki “İndir” düğmesini tıklayın. Tamam!
İndirdiğiniz veya indirdiğiniz uygulamalar alt çubukta görünür.
Ekran Görüntüsü
 
Durum: Normal Versiyon  
Boyut: 10.4 MB
 
İNDİRME: {LİNK
 
download_icon

Mobogenie full APK indir makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz.