PPSSPP Gold – PSP Emulator v1.11.2 APK indir

 

PPSSPP Gold – PSP Emulator v1.11.2 APK indir PPSSPP Gold Apk, PSP Emulator, Android cihazımızda mobil cihazlarınızda kolayca PlayStation oyunlarını oynamanızı sağlayan bir emülatör uygulamasıdır. Uygulama sayesinde, mobil cihazınızda PlayStation bazında oyunları kolayca indirebilir ve oynayabilirsiniz. Örnek verecek olursak pes 2013 ve God Of War gibi oyunları örnek olarak gösterebiliriz. Uygulama, Google Play Store’da bir ücret karşılığında mevcuttur.

Ppsspp Gold Apk, benzersiz kontrolleri ve benzersiz altyapısı sayesinde size eğlenceli dakikalar sunuyor. Uygulamayı kullanmak ve oyunu kurmak çok basit. Uygulamayı indirdiğinizde herhangi bir oyun görmeyeceksiniz. Google’da PSP oyunları yazarsanız, PSP destekli oyunlara kolayca erişebilirsiniz.

Ayarlar bölümünden kontrol ayarlarını kendinize göre yönetebilir, ek bir harici gamepadiniz varsa cihazımıza bağlanabilir ve onunla oynayabilirsiniz. PSP oyunları her geçen gün gelişse de bünyesine yeni oyunlar da katmaktadır. PlayStation, üçlü güçlendirilmiş oyunları ve önceki nesilleri kolayca çalıştırır. Yeni çıkan oyunları çalıştırmak zor olsa da bazı oyunlar editörler tarafından çalıştırılabilir hale geldi.

Oyun yükleme mantığı çok basit. Google destekli PSP ile oynamak istediğiniz oyunu indirdikten sonra, Yükle bölümünden oyunu seçin ve yükleyin, oyun ana ekranınıza görüntüsü ile birlikte düşecektir. Ardından oynat’a tıklayın ve gerekli ayarlamaları yapın ve hemen oynamaya başlayın. YouTube’da oyun yükleme videolarına kolayca erişebilirsiniz.

Ekran görüntüsü

Durum: Altın versiyon
Boyut: 14 MB
 
Bağlantılar
 
download_icon

PPSSPP Gold – PSP Emulator v1.11.2 APK indir Makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz.