Tv Box Uygulama Arşivi indir

 

Tv Box Uygulama Arşivi indir Merhaba arkadaşlar, günümüz teknolojisi ile televizyonlarımız akıllı hale geldi ve dizi, film, futbol gibi ihtiyaçlarımızı Tv Kutuları ile karşılıyoruz. Akıllı televizyonlarda size bunları ek bir ücret ödemeden ücretsiz izleme imkanı sunan bazı uygulamalar bulunmaktadır.

Arşive aşağıda verilen bağlantıdan kolayca ulaşabilir ve içindeki uygulamaların fonksiyonları hakkında bilgi alabilirsiniz. Güncel olarak kullandığım uygulamaları arşivde paylaşmayı uygun buldum. Yalnızca işlevsel olan uygulamalar mevcuttur. Talep gelirse, arşiv zamanla güncellenecektir.

Not: Verilen uygulamaları akıllı kutunuza kurmak için, arşivi aşağıda verilen bağlantıdan indirin ve zip dosyasından klasöre çıkartın. Yüklemek istediğiniz uygulamayı USB belleğinize takarak cihazınıza aktarabilirsiniz. Veya aşağıdaki arşivde bulunan file commander adlı uygulamayı cihazınıza yükleyin. Marketten kurabilirsiniz. Uygulamayı açın ve aşağıdaki Pc Dosya Aktarımı’na tıklayın. Düğmeden açın ve sağlanan bağlantı ile mobil cihazınız veya dizüstü bilgisayarınız ile gönderebilirsiniz.

İçinde ne var?

Rec TV

En son, dizi ve filmlere ücretsiz olarak kolay erişim sağlar. Netflix, Blu Tv ve diğer platformların içeriğini barındırır. Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleri mevcuttur. Uygulama akıllı kutu denetleyicileri ile işlevsel olarak çalışmasa da fare ile uyumludur ve ücretsiz hizmet vermektedir. Canlı futbol maçlarını da takip edebilirsiniz.

Seyir Türk

Yerli ve yabancı dizi ve filmlere kolay erişim sağlar. Uygulama TV Kutusu ile uyumludur ve uzaktan kumandası ile işlevsel olarak çalışır. Ayrıca Türk kanallarını içeren bir IP TV kanal listesi de bulunmaktadır.

Mor TV

Dizi ve film izlemenizi sağlar. Kolay ve basit bir arayüze sahiptir. Ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Nebula Yöneticisi

Uygulamanın dizi ve film izlemekten çok bir ana ekran kısayol klasörü olduğunu söyleyebiliriz. Bildiğimiz gibi Mi Box ve bazı markalar ana ekrandaki uygulamalar bölümünde resmi olmayan uygulamaları göstermiyor. Bu uygulama ile istediğiniz uygulamayı seçebilir ve düzeni geri yükleyebilirsiniz.

Akıllı YouTube TV

Adından da anlaşılacağı üzere Smart YouTube Tv uygulaması bir YouTube uygulamasıdır. Normal uygulamadan farkı reklam içermemesidir. Reklamsız kaliteli bir deneyim istiyorsanız çok faydalı olacaktır. Ayrıca, cihazınızın desteklemediği çözünürlüklerin gösterilmesine de izin verir.

Bağlantılar;

download_icon

Tv Box Uygulama Arşivi indir Dizi Film Futbolu okuduğunuz için teşekkür ederiz.