VSCO v212 Premium APK – Photo Editor indir

 

 

VSCO v212 Premium APK – Photo Editor indir VSCO Premium Apk sayesinde fotoğraflarınızı ve videolarınızı profesyonel bir şekilde kolayca düzenleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Mobil cihazınızdan size son derece profesyonel ve geniş filtreler sunar. Uygulama ile resimlerinizi hazır filtreler ve kolajlar ile düzenleyebilir ve sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz.

ÜCRETSİZ FOTOĞRAF DÜZENLEYİCİ
10 ücretsiz VSCO ön ayarı ile fotoğrafçılığınızı bir sonraki seviyeye taşıyın. RAW fotoğraflarınızı kolayca içe aktarın ve düzenleyin. Fotoğraflarınızı daha belirgin hale getirmek için Kontrast ve Doygunluk gibi düzenleme araçlarını kullanın veya Grain ve Fade ile analog film efektleri elde etmek için doku ekleyin. Kırpma ve Eğme ile fotoğraf perspektiflerini değiştirin veya yeni bir şey deneyin. Tarifler ile favori düzenlemelerinizi kaydedin veya yeniden uygulayın.

GELİŞMİŞ FOTOĞRAF DÜZENLEME ARAÇLARI
VSCO’nun 200’den fazla ön ayar içeren ön ayar kitaplığının tamamına erişmek için VSCO Üyeliğine katılın. Film X ve Kodak, Fuji, Agfa vb. Gibi eski film görünümlerini yeniden oluşturur. HSL ve Bölünmüş Ton gibi gelişmiş fotoğraf düzenleme araçlarını kullanın. Kenarlıkları kullanarak resimlerinizi renkli çerçeveleyin.

VİDEO DÜZENLEYİCİ
Fotoğraf düzenleyicimizdeki aynı premium VSCO ön ayarları ve gelişmiş düzenleme araçlarıyla videolarınızı mobil cihazınızda dönüştürün. Beyaz dengesini düzeltin ve HSL ve renk kontrollerinde yeni şeyler deneyin.

VSCO KURULUMU
Bir video hikayesi anlatın ve katman videolar, resimler ve şekillerle etkileyici bir kolaj yapın. Özel anları kutlayın, bir ruh hali hayal edin veya Stüdyonuzda bulunan fotoğraf ve videolarla denemeler yapın. Eklektik bir özel jel renkleri dizisi ve çift pozlama oluşturmak için herhangi bir katmanlı ortamın opaklığını ayarlayın.

Uygulamaya ilk kez giriş yaparken herhangi bir hata yapmamak için kayıt bölümünden mail veya Facebook hesabınız ile giriş yapın.

Ekran Görüntüsü


Durum: Premium versiyon

Boyut: 82 MB
 
Bağlantılar

download_iconVSCO v212 Premium APK – Photo Editor indir Makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz.